Soutěže a jiné vylomeniny

inBalance - pro radost z pohybu

MASTER inBalance 2019

Všechny MASTERY inBalance najdete na www.inbalance.cz/naramky/master.

Děkujeme primátorce statutárního města Brna JUDr. Markétě Vaňkové za záštitu.

CHALLENGE NINJA inBalance 2018

Další ročník parkourové soutěže pro děti CHALLENGE NINJA inBalance. Hlavní hodnotící kritéria nejsou výkonnost, jako u všech sportů, u nás hodnotíme LADNOST, KREATIVITU, PÁDY, TRIKY a hlavně RADOST Z POHYBU. Na soutěži jste viděli všechny trenéry inBalance, spoustu žíněnek, železnou konstrukci, dovednostní výzvy v průběhu celé soutěže, občerstvené a hlavně dobrou náladu.

inBalance PARKOUR FAKTOR 2017

Všechny příznivce inBalance zveme na další ročník parkourové soutěže pro děti inBalance PARKOUR FAKTOR. Hlavní hodnotící kritéria nejsou výkonnost, jako u všech sportů, u nás hodnotíme LADNOST, KREATIVITU, PÁDY, TRIKY a hlavně RADOST Z POHYBU.

inBalance PARKOUR RACE 2017

Všem zúčastněným děkujeme a přinášíme Vás video a nově i fotky od Marka Přikryla, ze které velice děkujeme. Fotky naleznete zde: inBalance PARKOUR RACE 2017

inBalance HERO FAKTOR 2016

Všechny příznivce inBalance zveme na další ročník parkourové soutěže pro děti inBalance HERO FAKTOR. Hlavní hodnotící kritéria nejsou výkonnost, jako u všech sportů, u nás hodnotíme LADNOST, KREATIVITU, PÁDY, TRIKY a hlavně RADOST Z POHYBU.

inBalance PARKOUR RACE 2016

Srdečně Vás všechny zveme na 1. ročník inBalance PARKOUR RACE, který se bude konat 26.5.2016 v čase 16:00 – 18:00 v místě Dlouhá 3, Bohunice – před radnicí.

Těšit se můžete na skvělé a srandovní výkony jak dětí, tak trenérů, profesionální porotu, DJ, zajímavé ceny, diplom pro každého účastníka, spoustu zábavy a celý inBalance tým, který se samozřejmě těší na Vás! Vstupné je dobrovolné v podobě příspěvku na nové žíněnky pro děti na tréninky a kepmy.

InBalance HERO FAKTOR 2015

Přinášíme Vám video z historicky 1. inBalance HERO FAKTOR soutěže z 29.11.2015, kde kritériem k vítězství není výkonnost, ale radost a láska k pohybu. Je to ojedinělá soutěž svého druhu, co děti motivuje k jakémukoli pohybu, co rozvijí jejich orientační a motorické dovednosti. Děti s námi trénují 1h týdně.

Dej do toho maximum!

Vždy, když chceme děti něco naučit, posuneme nejdříve sebe na novou úroveň.

Běžky? Ale kdeže!

Zkuste se podívat na věci z jiné perspektivy. Všichni se honí za nejlepším časem, vybavením, nebo výsledkem. My ale ne! Snažíme se dětem ukázat nový způsob. Ať si najsou cestu, kterou si sami vymyslí. V parkouru a inBalance je vše možné a každý nový pohyb je správně, protože nás dovede k našim cílům.

Dovolená v utajení

Pokud jedete na dovolenou, nemusí to znamenat pouze válení se na pláži. I my jsme si zkusili přidat tajnou misi s poselstvím do našich životů a neslo nás to skrze celou Itálii. Vše co děti učíme si mohou vyzkoušet kdykoli na jakémkoli místě, třeba i před šikmou věží v Pise. Vypusťte své superhrdiny a pošlete nám video, co dokázali vymyslet!

Ať děláš, co děláš, přidej trochu inBalance!

Golf, discgolf, baseball – na světě je neskutečné množství sportů všeho druhu. Ale co když do každého z nich přidáme kousek sebe – kousek duše inBalance? Možná po cestě potkáte i lítajícího superhrdinu, tak jako my.