Kontakt

inBalance - pro radost z pohybu

logo

inBalance, z.s.

Sídlo: Labská 25, 625 00 Brno
IČ: 03570878 (nejme plátci DPH)
bankovní spojení: 220012345/2010 (Fio Banka)

Spolek zapsán u Krajského soudu v Brně.
Spisová značka L 20139

Martin „Dals“ Veselý
Martin „Dals“ Veselý

dals@inbalance.cz
+420 721 769 164

Hlavní trenér pro lokality:
Brno-střed – Kounicova (Po)
Černá pole – ZŠ Janouškova (Út)
Chotěboř – Gymnázium Chotěboř
Havlíčkův Brod – ZŠ Havlíčkův Brod
Řečkovice – ZŠ Novoměstská (Po)

Miloš „Miki“ Mikulášek
Miloš „Miki“ Mikulášek

miki@inbalance.cz
+420 608 643 804

Hlavní trenér pro lokality:
Černá pole – ZŠ Janouškova (Čt)
Kohoutovice – ZŠ Pavlovská (St)
Vinohrady – ZŠ Mutěnická

Martin „Kakin“ Kakáč
Martin „Kakin“ Kakáč

kakin@inbalance.cz
+420 737 850 517

Hlavní trenér pro lokality:
Blansko – ZŠ Salmova
Kuřim – Sokol Kuřim (Tyršova)
Žabovřesky – ZŠ Sirotkova (Po)

Šimon „Slinta“ Blažek
Šimon „Slinta“ Blažek

slinta@inbalance.cz
+420 604 193 497

Hlavní trenér pro lokality:
Bohunice – ZŠ Vedlejší (Út+Čt)
Brno-střed – ZŠ Kounicova (St)
Líšeň – ZŠ Novolíšeňská (St)

Martin Chyba
Martin Chyba

chyba@inbalance.cz
+420 607 609 738

Hlavní trenér pro lokality:
Brno-střed – ZŠ Kounicova (So+Ne)
Kohoutovice – ZŠ Pavlovská (Pá)

Jakub „Audy“ Audy
Jakub „Audy“ Audy

audy@inbalance.cz
+420 733 745 239

Hlavní trenér pro lokality:
Černovice – ZŠ Kneslova
Líšeň – ZŠ Novolíšeňská (Pá)
 
 

Tomáš Holánek
Tomáš Holánek

holan@inbalance.cz
+420 723 645 162

Hlavní trenér pro lokality:
Líšeň – ZŠ Novolíšeňská (Út)
Slatina – ZŠ Jihomoravské nám.

Tomáš Bartůněk
Tomáš Bartůněk

bartunek@inbalance.cz
+420 702 058 321

Hlavní trenér pro lokality:
Bohunice – ZŠ Vedlejší (Pá)
Žabovřesky – ZŠ Sirotkova (St)

Erik Lanžhotský
Erik Lanžhotský

erik@inbalance.cz
+420 776 301 903

Hlavní trenér pro lokality:
Bystrc – ZŠ Vejrostova
Komín – ZŠ Pastviny

Viktor Šilhánek
Viktor Šilhánek

viktor@inbalance.cz
+420 725 959 259

Hlavní trenér pro lokality:
Brno-střed – ZŠ Úvoz
Kr. Pole – ZŠ Slovanské nám.
Nový Lískovec – ZŠ Kamínky
Řečkovice – ZŠ Novoměstská (Čt)

Aleš Procházka
Aleš Procházka

ales@inbalance.cz
+420 602 593 885

Nástěnkář inBalance, z.s.