Kontakt

inBalance - pro radost z pohybu

logo

inBalance, z.s.

Sídlo: Labská 25, 625 00 Brno
IČ: 03570878 (nejme plátci DPH)
bankovní spojení: 220012345/2010 (Fio Banka)

Spolek zapsán u Krajského soudu v Brně.
Spisová značka L 20139

Petr „Vespa“ Vespalec
Petr „Vespa“ Vespalec

vespa@inbalance.cz
+420 605 329 788

Hlavní trenér pro lokality:
Bohunice – ZŠ Vedlejší (Út, Čt)
Žabovřesky – ZŠ Sirotkova
Brno-střed – Kounicova (Ne)

David „Dejv“ Karas
David „Dejv“ Karas

dejv@inbalance.cz
+420 722 920 577

Hlavní trenér pro lokality:
Řečkovice – ZŠ Novoměstská
Kohoutovice – ZŠ Pavlovská
Bystrc – ZŠ Vejrostova (Út)

Martin „Dals“ Veselý
Martin „Dals“ Veselý

dals@inbalance.cz
+420 721 769 164

Hlavní trenér pro lokality:
Bystrc – ZŠ Vejrostova (Po)
Brno-střed – Kounicova (St+So)
Líšeň – ZŠ Novolíšeňská (Pá)

Miloš „Miki“ Mikulášek
Miloš „Miki“ Mikulášek

miki@inbalance.cz
+420 608 643 804

Hlavní trenér pro lokality:
Vinohrady – ZŠ Mutěnická
Černá pole – ZŠ Janouškova (Čt)


Martin „Kakin“ Kakáč
Martin „Kakin“ Kakáč

kakin@inbalance.cz
+420 737 850 517

Hlavní trenér pro lokality:
Blansko – ZŠ Salmova
Kuřim – ZŠ Tyršova
Bohunice – ZŠ Vedlejší (Pá)

Jakub „Audy“ Audy
Jakub „Audy“ Audy

audy@inbalance.cz
+420 733 745 239

Hlavní trenér pro lokality:
Boskovice – ZŠ Sušilova

Petr „Peža“ Žemla
Petr „Peža“ Žemla

peza@inbalance.cz
+420 732 315 801

Hlavní trenér pro lokality:
Černá pole – ZŠ Janouškova (Út)
Líšeň – ZŠ Novolíšeňská (Út)
Kr. Pole – ZŠ Slovanské nám.

Andrea Lachmanová
Andrea Lachmanová

andy@inbalance.cz
+420 720 177 156

Hlavní trenér pro lokality:
Líšeň – Novolíšeňská (Po)
Žabovřesky – Sirotkova (St 17:30)

Aleš Procházka
Aleš Procházka

ales@inbalance.cz
+420 602 593 885

Nástěnkář inBalance, z.s.


Trenéři inBalance

Šimon Pernica
Šimon Pernica

Štěpán Kučera
Štěpán Kučera

Tereza Rozmahelová
Tereza Rozmahelová

Šimon Blažek
Šimon Blažek

Eliška Kučerová
Eliška Kučerová

Erik Lanžhodský
Erik Lanžhodský

Tomáš Holánek
Tomáš Holánek

Šárka Kramářová
Šárka Kramářová

Petr Němec
Petr Němec

Rebeka Koryčanská
Rebeka Koryčanská

Honza Hranička
Honza Hranička

Tomáš Bartůněk
Tomáš Bartůněk

Tomáš Kailer
Tomáš Kailer

Jakub Vašek
Jakub Vašek

Viktor Šilhánek
Viktor Šilhánek

Martin Chyba
Martin Chyba