Kontakt

inBalance - pro radost z pohybu

logo

inBalance, z.s.

Sídlo: Labská 25, 625 00 Brno
IČ: 03570878 (nejme plátci DPH)
bankovní spojení: 220012345/2010 (Fio Banka)

Spolek zapsán u Krajského soudu v Brně.
Spisová značka L 20139

Martin „Dals“ Veselý
Martin „Dals“ Veselý

dals@inbalance.cz
+420 721 769 164

Hlavní lektor pro lokality:
Chotěboř – Gymnázium Chotěboř
Havlíčkův Brod – ZŠ Havlíčkův Brod

Miloš „Miki“ Mikulášek
Miloš „Miki“ Mikulášek

miki@inbalance.cz
+420 608 643 804

Hlavní lektor pro lokality:
Černá pole – ZŠ Janouškova (Čt)
Kohoutovice – ZŠ Pavlovská (St)
Vinohrady – ZŠ Mutěnická
 

Martin „Kakin“ Kakáč
Martin „Kakin“ Kakáč

kakin@inbalance.cz
+420 737 850 517

Hlavní lektor pro lokality:
Bystrc – ZŠ Vejrostova
Blansko – ZŠ Salmova
Kuřim – Sokol Kuřim (Tyršova)
Žabovřesky – ZŠ Sirotkova (Po)

Martin Chyba
Martin Chyba

chyba@inbalance.cz
+420 607 609 738

Hlavní lektor pro lokality:
Brno-Bohunice – ZŠ Vedlejší (Rodiče s dětmi)
Kohoutovice – ZŠ Pavlovská (Pá)
Brno-střed – Kounicova (So+Ne)

Jakub „Audy“ Audy
Jakub „Audy“ Audy

audy@inbalance.cz
+420 733 745 239

Hlavní lektor pro lokality:
Černá Pole – ZŠ Janouškova (Út)
Královo Pole – ZŠ Slovanské nám.
Líšeň – ZŠ Novolíšeňská (St)
Řečkovice – ZŠ Novoměstská (Čt)

Tomáš Holánek
Tomáš Holánek

holan@inbalance.cz
+420 723 645 162

Hlavní lektor pro lokality:
Nový Lískovec – ZŠ Kamínky
Černovice – ZŠ Kneslova
Brno-Jih – ZŠ Tuháčkova

Tomáš Bartůněk
Tomáš Bartůněk

bartunek@inbalance.cz
+420 702 058 321

Hlavní lektor pro lokality:
Brno - Střed – Kounicova (Po)
Bohunice – ZŠ Vedlejší
Žabovřesky – ZŠ Sirotkova (St)

Erik Lanžhotský
Erik Lanžhotský

erik@inbalance.cz
+420 776 301 903

Hlavní lektor pro lokality:
Komín – ZŠ Pastviny
Řečkovice – ZŠ Novoměstská (Po)

Tomáš Rovný
Tomáš Rovný

rovnej@inbalance.cz
+420 732 798 188

Hlavní lektor pro lokality:
Slatina – ZŠ Jihomoravské nám.

Jan Stehlík
Jan Stehlík

stehla@inbalance.cz
+420 608 310 183

Hlavní lektor pro lokality:
Brno-střed – Kounicova (St)
Líšeň – ZŠ Novolíšeňská (Út+Čt)

Aleš Procházka
Aleš Procházka

ales@inbalance.cz
+420 602 593 885

Nástěnkář inBalance, z.s.